Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Od 2015 roku, świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie projektowania i produkcji Namiotów Sferycznych oraz Namiotów Glamping. Z naszych produktów korzystają nie tylko prywatni Inwestorzy, ale też duże Międzynarodowe Koncerny, Instytucje Administracji Państwowej oraz Instytucje z Sektora Obronnego.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu naszych Inwestorów jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz wysokiej jakości produkt. Dlatego oddajemy w Państwa ręce naszą wiedzę, zaangażowanie oraz relacje biznesowe, które przez lata zdobywaliśmy we współpracy z naszymi dotychczasowymi Klientami. Dzięki determinacji oraz uczciwym relacjom biznesowym, większość naszych Klientów współpracuje wyłącznie z nami powierzając nam nie tylko dobór odpowiednich rozwiązań z zakresu technologii wytwórczej namiotów typu Glamping, ale również, co nas niezmiernie cieczy, polecając nasze usługi pozostałym Inwestorom.

Uwielbiamy pracę i wyzwania nad kreatywnymi projektami – nasi projektanci stale unowocześniają nasze konstrukcje aby realizować wizje Inwestorów, nawet te najtrudniejsze.

Zapraszamy do współpracy!

Michał Nowicki – Prezes zarządu,
Michał Maron – Członek zarządu, dyrektor produkcji.

                

Przywiązujemy dużą wagę do wprowadzania istotnych innowacji służących naszym Inwestorom. Projektujemy i tworzymy innowacyjne produkty. Kwestionujemy konwencjonalne rozwiązania, szukamy nowych sposobów działania w celu zdobycia wysokiej pozycji rynkowej.

Działamy w oparciu o jasno sprecyzowane cele i zadania strategiczne. Tam, gdzie to możliwe, upraszczamy, standaryzujemy i usprawniamy procesy modelu biznesowego, co w rezultacie przekłada się na cenę naszych produktów.

Rzetelność i odpowiedzialność są podstawą naszej pracy. Jesteśmy niezależni i obiektywni. Wykonujemy tylko taką pracę, która daje wartości naszej Firmie. Nie obawiamy się ponoszenia odpowiedzialności za powierzone nam sprawy.

Porozmawiajmy
o rozwiązaniu dla Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie od
poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Glamping to styl życia. Takiego efektu bliskości natury nie da się osiągnąć w domkach kempingowych, przyczepach czy tradycyjnych namiotach.

POROZMAWIAJMY O TYM

error: Wszystkie Prawa Zastrzeżone – All Rights Reserved – Alle Rechte Vorbehalten @ MGLOBE POLAND SP. Z O.O.